UA-154649969-2

ProNon Özellikleri - Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

ProNon Özellikleri

Yüzey İşlem Kaplamaları > Hi-Tech/Chem Özel Boyalar > ProNon-Yuzeyi Yapısmaz Boya


P201410SD1020 ProNon Boya Yüzeyine Etiket Yapışmaz Boya

P201410SD1020
ProNon
Boya Yüzeyine Etiket Yapışmaz Boya

ProNon Özellikleri

Non-Sitick Paint (Boya), Non-Stick Sheet (Kaplama),

Kentlerde veya diğer yerleşim birimlerinde duvarlara, elektrik direklerine, trafolara, telefon kulübeleri ve telefon santral kutuları ile doğal gaz kutularının üzerlerine yapıştırılan afişler, ilanlar, graffiti ile yazılan yazılar görsel bir kirliliğe neden olmaktadır bunların sürekli temizlenmesi de ilgili kuruluşlara bir hayli mali bir külfet getirmektedir. Söz konusu ürünler bu görsel kirliliği önlerken aynı zamanda da kent estetiğine katkı sağlamaktadır.

Nano ürün teknolojisine sahip çevre dostu üzerlerine ilan ve afiş yapıştırılamayan Non-Stick Sheet (Kaplama), Non-Sitick Paint (Boya) ürünleri.

Ürünler bol renk ve desen çeşitliliği ile görsel efekt zenginliği yaratırken aynı zamana da krozyon önlemesiyle metal yüzeyleri koruma altına almakta, elektrik iletkensizlik özellikleriyle de insan sağlığını korumaktadır.

Ürünlerin tamamı Ecofrendly olması ise çevreci bir yaklaşımı olup yüklendiği misyonla uyum sağlamaktadır.

Non-Stick Paint (Boya): Ürünlerimiz bol renk seçeneğinin yanı sıra transparan (şeffaf) olan versiyonuyla mevcut yüzeyi koruma amaçlıda kullanılabilmektedir, Söz konusu ürün metal yüzeylerde korozyon oluşumunu önleyip metalin kullanım ömrünü uzatmaktadır. Ürünün diğer bir versiyonun özelliği ise elektrik iletkensizliğine sahip olmasıdır bu husus özellikle elektrik direklerinde sinyalizasyon direkleriyle elektrik trafo kabinlerindeki elektrik kaçaklarından dolayı meydana gelebilecek insanları elektrik çarpmalarından korumaktadır. Ürün metal ve bakalit (Kompozit) yüzeylere uygulanabildiği gibi beton yüzeylerede uygulanabilmektedir…

Non-Stick Sheet (Kaplama): ürünlerimizi istediğiniz ebatlarda yapabilme ve yine üzerlerine istediğiniz desen ve fotoğrafı yapabilme imkanı vermesiyle de bir çok geniş alanda kullanım imkanı tanımaktadır. Söz konusu ürünümüz elektrik iletkensizlik özeliğine sahip olmasıyla da özellikle elektrik direkleri ,sinyalizasyon direkleri ve elektrik trafo kabinlerindeki elektrik kaçaklarından dolayı meydana gelebilecek elektrik çarpmalarından korumaktadır…

 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön