UA-132534544-1

Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

FUAR HAZIRLIKLARIMIZ ve KATILIMLARIMIZ
* DSEI Clarion, Defence & Security, Europe 10-13 Eylül London UK
* IDEF 2019, 14’üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarındayız.
30 Nisan-3 Mayıs 2019
* Army 2018 – Savunma Sanayi Fuarı - Kubinka - Moskova / Rusya
21 - 26 Ağustos 2018
* LAAD Defence & Security 2019 2-5 Nisan 2019 Riocentro - Brazil
* IFSEC International 19-21 Haziran 2018 ExCeL Londra İngiltere
* International Armoured Vehicles - Zırhlı Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı
22-25 Ocak 2018 - INGILTERE - Londra
* MILIPOL Paris - 21-24 Kasım 2017
* IDEF 2017 13.ü Uluslararası Savunma Sanayi Fuarındayız.


PROKAPS
KURŞUN GEÇİRMEZ CAM ATIŞ DETAYLARI

Prokaps Tarafından imalatı yapılmış olan BR6 Balistik seviyede olan cam için yapılan test detayları.

10mt. den yapılan 3 atış neticesinde hiçbir Penetrasyona ( Delinmeye ) rastlanmamıştır. Atışlar başarılı olmuştur.

SS 109 7.62x51mm. mühimmat kullanılmış FN MAG ile ateş edilmiştir.
Haberler
 • 2019 Yılı sonunda Jandarma Genel Komutanlığının ihtiyacını karşılamak üzere Poliürean Cop ve Kılıf İmalatını gerçekleştirmiş ve ilk etap 20.000 Adet Cop ve Kılıf  teslim etmiş bulunmaktayız.  Yapmış olduğumuz alt yapı çalışmsı sayesinde Tüm ölçülerde Cop imlatı ve her türlü kılıf imalatını çok kısa zamanda çok yüksek adetlerle imal edebilir konuma geldik.
 • * 2019 Yılı sonunda almış olduğumuz EGM nin yüksek adetli Sırt Çantası , Eldiven , Silah taşıma Kılıfı ihalelerine paralel olarak kendi bünyemizde konuyla ilgili Tekstil imalatına yönelik bir oluşumu hayata geçirdik. Toptan satış formatı ile her türlü Askeri ve Outdoor ürünleri imalatını yüksek dikim ve imalat yeterliliğimizle Kayseri Tekstil Kent içinde hizmete aldık.
 • * Sanayide tekniğine uygun, kaliteli ve zamanında boya uygulaması ihtiyacı ve talebi doğrultusunda PROKAPS 2012 yılında Başkent Organize Sanayi Bölgesinde 20.000 m2 arazi üzerine kurulu 14.000 m2 kapalı alana sahip boya uygulama tesisini 2017 yılı sonu itibari ile faaliyete geçirmiştir. Tesis tamamen kumlama yüzey hazırlığı - kaplama ve boya uygulamalarına ağırlığını vermiştir. Otomatik, yarı otomatik kumlama tesisleri ile şartnamelerde belirtilen yüzey işlem kalitelerini sağlamaktadır.Tesis 20 tona kadar yatay düşey taşıma kapasitesi ile ağır sanayi boya uygulamaları için önemli bir kapasiteye sahiptir. Konveyör hattı ve fırınları ile adetli imalatlar için çok hızlı boya uygulaması yapabilmektedir. Boya uygulaması yapılan işlerin çok önemli bir bölümü yurt dışına gönderilmektedir. Uluslararası müşterilerin beklentisi doğrultusunda sunulan hizmetin kalitesi günden güne daha da artmaktadır.
 • * 2017 Yılı ve Sınır güvenlik ve Kontrol noktalarında yeni yapılan 5 kattlı özel kulübe imalatına başlamış bulunmaktayız.
 • * 2017 Yılı Yol güvenlik ve Kontrol Noktalarında bulunan Kalekol imalatına başlamış bulunmaktayız.
 • * 2017 Yılı itibari ile Kurum istemleri doğrultusunda Balistik Zırhlı Kulübe imalatına başlamış bulunmaktayız.
 • * 2017 Yılı itibari ile kurum istemleri doğrultusunda Kurşun Geçirmez Cam imalatına başlamış bulunmaktayız.
 • * Özel Harekat - Emniyet - Jandarma Balistik Kalkan İmalatı ve kalkan üzeri Aksesuarları imatlarını yapmaktayız.   
 • * TOMA-Toplumsal Olaylara Müdahale Aracı, EJDER YALÇIN 4X4 - Zırhlı Muharebe Aracı, E JDER 6X6 - Zırhlı Muharebe Aracı, HİSAR - Alçak İrtifa Hava Savunma Füzesi Projesi, MİLGEM - Milli Gemi Projesi, SARP - Uzaktan Komutalı Stabilize Silah Sistemi Projesi, MPT - Milli Piyade Tüfeği Projesi kapsamında, Metal İmalat, Boyama, Kaplama, Montaj gibi detaylarla Firmamız üzerine düşeni yapmış ve yapmaya devam etmektedir.
 • *
  ProPLAST ve ProCAST Kaplama Teknolojilerinin Isim Tescil ve Patentlerini aldık.
 • * Yurtdışı ve Yurtiçi Fuarlar organizasyonlarında bulunabilirliklerimizi artırmak üzere 2019 yılı ve 2020 yılı fuar takvimizi belirledik.
 • * NUROL Makine ile 128 Adet TOMA Zırhlı Araç ve 180 Adet Ejder Yalçın Zırhlı Araç üretimi projesinde Prokaps olarak Boyama - Kaplama - İmalat - Montaj konularında üzerine düşen tüm görevleri yerine getirerek teslim etmiştir.  
 • * ERKUNT Traktör fabrikası ile Traktör içi plastik parçaların Prosoft Kaplanması projesine imza atmıştır.
 • * BEKO - ARÇELİK Bulaşık fabrikası 2 farklı projeye imza atmıştır.
 • * Kaplama ailemize ProPLAST Plastik Kaplama grubunu ilave ettik.
 • * Kaplama ailemize ProCAST Yeni nesil Kaplama grubunu ilave ettik.
 • * Kaplama ailemize Kauçuk Kaplama grubunu ilave ettik.
 • * Kaplama ailemize Prosoft grubunu ilave ettik.
 • * Kaplama ailemize Eloksal kaplama grubunu ilave ettik.
Prokaps_Kurşun_Geçirmez_Cam_Testi_<br /><br />Prokaps Tarafından imalatı yapılmış olan BR7 Balistik seviyede olan cam için yapılan test detayları . <br /><br />10mt. den yapılan 3 atış neticesinde hiçbir Penetrasyona ( Delinmeye ) rastlanmamıştır. Atışlar başarılı olmuştur.<br />SS 109 7.62x51mm. mühimmat kullanılmış FN MAG ile ateş edilmiştir.
Prokaps_Kurşun_Geçirmez_Cam_Testi_<br /><br />Prokaps Tarafından imalatı yapılmış olan BR7 Balistik seviyede Atış yapılan BR6 kalınlığında olan cam için yapılan test detayları . <br />
Prokaps_Kurşun_Geçirmez_Cam_Testi_<br /><br />Prokaps Tarafından imalatı yapılmış olan BR7 Balistik seviyede Atış yapılan BR6 kalınlığında olan cam için yapılan test detayları . <br />
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön