UA-154649969-2

Hakkimizda - Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Hakkimizda

Hakkımızda
 
HAKKIMIZDA
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Prokaps Savunma ve Balistik 2000 yılında kurulmuş olup, Savunma Sanayinin lider markaları ve güvenilir / güçlü iş ortaklarıyla çalışarak, bu sektörde önde gelen ve aranan bir firma olmayı başarmıştır.
Sektördeki Marka kimliğimizi geleceğe taşımak adına; Savunma Sanayinin sürekli değişen ihtiyaçlarına hızla adapte olan, yenilikçi ve nitelikli kadromuzla, kaliteli ve doğru ürünlerle hızlı çözümler üreterek, müşterilerimizin projelerini en verimli şekilde kullanmalarını ve geliştirmelerini sağlamaktayız.
Elde etmiş olduğumuz tecrübeler ve bilgi birikimlerimizle, tasarım ve projelendirme aşamasından, proje yönetim, uygulama ve teslim aşamalarına kadar tüm süreçlerde, müşteri memnuniyeti odaklı stratejik çözümler sunmaktayız.
Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet ve sağlamış olduğumuz güvenirlilik, çalışma prensiplerimiz arasında en değerli ilke olup, hedeflerimize daima gelişen teknoloji ve standartlarla uyumlu olarak ilerlemekteyiz.
2020 Yılına kadar arka planda kalarak tüm İş gücü, Projelendirme, İmalat, Teslimat hattındaki potansiyel gücümüzü Ön plana alarak artık öncü olmayı hedeflemekteyiz. Kurşungeçirmez Cam, Kurşungeçirmez Kulübe, Balistik Zırh Çeliği imalatları, Poliüretan Cop İmalatı, Metal Teleskobik Cop İmalatı, Şeffaf Kalkan, Elçilik binalarının Özel İstemlerinin İmalatının yapılması ve Teslimatlarının yapılması, Balistik Testlerin yapılması alanında; Projelendirme, Ürün ve Hizmet Temini, Proje yönetimi, Kontrol ve Danışmanlık gibi iş sürecinin tüm aşamalarına dönük faaliyetlerimiz ön plana alarak yürütmekteyiz.
Bugün sahip olduğu ileri teknoloji makine parkuru ve yüksek kapasitesi ile cam işleme sektöründe ülkemizin önde gelen firmaları arasında yerini almış Kurşungeçirmez cam sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Kurşungeçirmez Camın ve Kurşungeçirmez Kulübenin yoğun olarak kullanıldığı Savunma Sanayi sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek, yeni teknolojileri bünyesine katıp, gelişimini sürdürmüş Kurşungeçirmez Cam imalatçısı olmuştur.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Savunma Sanayi platformunda Kurşungeçirmez Cam ve Kurşungeçirmez Kulübe imalatında sektöründeki önde gelen kuruluşlar arasında yer almak.
Çalışan ve müşteri memnuniyetini sürekli artırmak.
Müşterilerimizin beklentilerine zamanında ve eksiksiz cevap vererek
Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak.
Rekabetçi olmak.
Yeni teknolojileri yakından takip etmek.
Sürekli iyileştirme felsefesi ile kayıpları ortadan kaldırarak verimliliği artırmak.
Tüm faaliyetlerimizde yürürlükte olan şartname esaslarına göre imalat yapmak.
Çevreye karşı duyarlı olmak.
Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile şeffaf ve dürüst bir iletişim kurmak.
Hızlı, yaratıcı, çözüm üreten dünya çapında bir marka olma vizyonu doğrultusunda faaliyetlerini sürdüren Prokaps Savunma, ulusal ve uluslararası pazarlara zengin ürün portföyüyle hizmet vermektedir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

BAŞARI FAKTÖRLERİMİZ.
1.Operasyonel Mükemmellik /  Ürün kalitesi ve lojistik performans
2.Rekabetçilik /  Maliyet kontrolü ve kaynakların doğru kullanımı
3.Gelişme ve küreselleşme / Yeni pazarlar, yeni müşteriler
4.Yeni teknolojiler ve buluş /  Beceri ve uzmanlığın sürekli geliştirilmesi
5.Esneklik /  Müşteri isteklerine uyumlu olmak.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön