UA-154649969-2

Kursun Gecirmez Aluminyum - Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Kursun Gecirmez Aluminyum

Kursungeçirmez Balistik Cam
Kurşun Geçirmez Alüminyum, değişen dünya şartlarıyla birlikte giderek artan tehlike ve tehdit unsurlarına karşı bizim ve binalarımızın güvenliği oldukça önemli hale gelmiştir.

Evlerimizde ve bulunduğumuz ortamlarda huzurlu yaşamak bizim için bir lüks olmamalı. Kapı ve pencerelerimizde güvenlik üst seviyeye çıkarmak, ısı kaybını önlemek, estetik görüntüyü kaybetmeden ve saldırı sonrası yüklü maliyetle karşılaşmadan, kurşun geçirmez doğrama avantajından faydalanmak istediğimizde   Isı ve Isı Yalıtımsız Kurşun Geçirmez Alüminyum Doğrama tüm bu ihtiyaçları karşılamaktadır.
Diğer firmalardan farklı olarak, firmamız sadece G3 ile sınırlı kalmayıp, BR7 ve FB7 standartını da bünyesine katıp cam ve alüminyum standartlarında bir ilki gerçekleştirmiştir.

BR 7 ve FB7 standartları BR6 ve FB6 standartlarından bağımsız olarak; MG-3, BİXİ, KANAS, PARÇA TESİRLİ EL BOMBASI gibi silahlara dayanıklıdır.

Firmamız, Yüzeyi sert eloksal kaplı, oldukça sert alüminyum alaşımından imâl edilen zırh çeliği takviyesi ile Isı ve Isı yalıtımsız kurşun geçirmez alüminyum doğrama tabanca saldırılarından ;

" En Üst Seviyede G-3, MG-3, BİXİ, KANAS, PARÇA TESİRLİ EL BOMBASI" gibi saldırılara karşı çok geniş bir yelpazede koruma sağlamaktadır.
Kurşun geçirmez camlar, özellikle can ve mal güvenliğinin sürekli ön planda olduğu bankalar, karakollar, müzeler, askeri binalar ve diğer resmi kuruluşlar, psikiatri koğuşları, kuyumcular gibi yerlerde kullanım amacına uygun olarak üretilmiş, denenmiş ve kalibre edilmiş camlardır. Fakat tek başına kurşun geçirmez camlar yeterli olmayabilir ve sanıldığı kadar işe yaramayabilir.
Bu camlarla beraber kurşun geçirmez alüminyum doğrama da mutlak şekilde kullanılmalıdır. Piyasadaki klasik balistik ve blast özellikli doğramalar genellikle çelik yada çok sert işlemden geçirilmiş alüminyumdan yapılmaktadır. Bu her iki malzeme de estetikden oldukça uzak, soğuk görünümlü yapı malzemeleridir.
Silahlı saldırı tehditlerine karşı bulunduğunuz ortamların güvenliğinin arttırılması gerektiği zaman pencere ve kapılar da bu tür saldırılara karşı geliştirilmiş özel Kurşun Geçirmez Alüminyum Doğrama serileri ile üretilmelidir. Alüminyumun avantajlarından faydalanırken aynı zamanda güvenliği en üst seviyede tutmak için yüzeyi sert eloksal kaplı, oldukça sert alüminyum alaşımdan imal edilen zırh profilleri geliştirilmiştir.
Firmamızda uluslararası balistik seviyelerine uygun,tabanca mermilerinden G3 zırh delici uzun namlulu silahlara karşı dayanımlı doğrama üretimi yapılmaktadır.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön