UA-154649969-2

Balistik Zirhli Kulube - Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Balistik Zirhli Kulube

Balistik Zirhli Kulube
Kurşun Geçirmez Zırhlı Güvenlik Kulübesi

Zırhlı Güvenlik Kabinleri elçilikler, konsolosluklar, asayiş ve güvenlikle ilgili devlet kurumları başta olmak üzere, güvenlikle ilgili risklerin bulunduğu ortamlarda, ilgili güvenlik personelinin, olası saldırılardan zarar görmeden görevlerini icra edebilmelerini sağlayan bir üründür. Zırhlı Güvenlik Kabinleri, istenilen ebat ve balistik seviyede üretilebilmekte ve istek halinde bomba ve patlatıcılara da mukavim hale getirilebilmektedir. Zırhlı Güvenlik Kabini camları, en net ve en geniş görüş açısı verecek şekilde imal edilmektedir.

ZIRHLI GÜVENLİK KABİNİ TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Zırhlı Güvenlik kabinleri imalatındaki tek düşünce tabiki içerisinde nöbet tutan personelin can güvenliği ve saldırı anında olabildiğince rahat hareket edebilmesidir.
Balistik çelik ve Beton malzemeden üretilen İki model Zırhlı Güvenlik Kabini üretilmektedir. İstenildiği takdirde B6-B7 Ve RPG-7 Roket atar silahlarına karşı mukavim üretilebilmektedir. Zırhlı Güvenlik Kabinlerimiz, istenilen ebat ve balistik seviyede üretilebilmekte ve istek halinde bomba ve patlatıcılara da mukavim hale getirilebilmektedir.

Zırhlı Güvenlik kabinlerimiz, tüm çevresi, tavanı ve tüm camları B7 Balistik seviyesinde olup, her türlü tabanca mermilerine, AK47 Kaleşnikov, M16 ve G3 piyade tüfeği gibi uzun namlulu silahların ZIRH DELİCİ mermilerine ve özel tüfek kanas’a karşı mukavimdir. Ayrıca patlayıcılara ( boru tipi patlayıcılar, MKE tipi el bombaları, DM 41 tipi el bombaları ve belli miktarda plastik patlayıcılar ) karşı mukavimdir.
Kabin iç dizaynında tasarlanmış atış mazgalları cama en yakın mesafede monte edilmiştir. Bundaki amaç personelin saldırı anında en doğru karşılığı verebilmesi için düşmanını gözetlemesidir. Yani doğru hedef. Ayrıca atış mazgalları dışarıdan belli olmayacak şekilde tasarlanmıştır. İçeriden saldırı anında mazgalın çelik sürgüsü açılarak tüfek namlusuyla tek bir darbede dış plaka kırılarak ateş edilmeye başlanabilir.

B6 ve B7 zırhlı güvenlik kabinlerimiz son teknolojiler ile üretilen önemli bir üründür. Aynı anda savunma, taarruz, keşif ve gözlem amacıyla üretilen B6 ve B7 zırhlı güvenlik kabinleri, farklı ihtiyaçların karşılanmasında sunduğu çözümler ve farklı tasarımı ile sektöründe ses getirecek bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.
Zırhlı güvenlik kabinlerimiz, sahip olduğu zırhlı yapısı, alarm ve siren tertibatı, kamera sistemleri, istenildiği takdirde monte edilebilecek saldırı silahı kurulumu ile can ve mal güvenliğine karşı, uzun namlulu silahlar ile gerçekleştirilen saldırıların söz konusu olduğu her türlü alanda kullanılabilmektedir.
Özellikle, elçilikler, konsolosluklar, karakollar, askeri binalar, polis merkezleri, banka merkezleri, uluslararası toplantı merkezleri, özel şirketler başta olmak üzere güvenlikle ilgili risklerin yer aldığı tüm ortamlarda ilgili güvenlik personelinin, zarar görmeden görevlerini icra edebilmelerini sağlayan bir üründür. Ateşli veya ateşsiz silahlarla saldırı ve benzeri suçların önlenmesi, suçlunun caydırılması veya suçlunun eylem sonrasında yakalanmasının kolaylaştırılması amacıyla özel olarak dizayn edilmiştir.
B7 Zırhlı Güvenlik Kabini, dışı ve içi kontrol eden kameralar sayesinde herhangi bir saldırı anında, güvenlik personeli içeride maksimum korunma sağlayarak dışarıyı izleyebilmekte ve izlediklerini kayıt edebilmektedir. Aynı zamanda, merkezi bir güvenlik birimi, güvenlik kabinin içini izleyerek herhangi bir saldırı anında içeride kalan personelin durumunu da rahatlıkla takip edebilmektedir.

Standart boyutlar haricinde fabrikamızda özel ölçülerde kulübe yapma imkânına sahip bulunmaktayız.

Galerimizde standart 2x2m ve 2.5mx3.5m özel ölçülendirilmiş ve şekillendirilmiş kulübe imalat aşaması itibari ile oluşum resimlerini görebilirisiniz.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön