UA-154649969-2

Kursun Gecirmez Cam-Aluminyum - Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Kursun Gecirmez Cam-Aluminyum

Kursungeçirmez Balistik Cam
Kurşun Geçirmez Cam
Bilindiği gibi alüminyum oksitlenmeye karşı üstün direnci ile tanınan bir maddedir. Güvenliğinizi sağlamak adına kurşun geçirmez cam kullanmaya karar verdiğiniz zaman Kurşun Geçirmez Alüminyum ve Camı beraber kullanmanız sizin yararınıza ve daha mantıklı olacaktır.Kurşun Geçirmez Alüminyum ve Cam beraber kullanıldığında etkisi de oldukça artar. Böylece siz korunma amacına tamamen ulaşmışken size zarar vermek isteyen kişi yada kişiler amaçlarına ulaşamamış olacaklardır.
Kurşun Geçirmez Alüminyum ve Camın avantajlarından faydalanırken aynı zamanda güvenliği en üst seviyede tutmuş olursunuz,nitekim Kurşun Geçirmez Alüminyum ve Cam bileşimleri yüzeyi eloksal kaplı, oldukça sert alüminyum alaşımdan imal edilen zırh profilleri geliştirilmiştir.

Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayii için bile oldukça önemlidir.Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayiinde geniş kullanım alanı bulan bu madde neden sizin de Kurşun Geçirmez Camlarınızda olmasın ? Alüminyum kıvılcım çıkarmayan bir madde olduğundan,herhangi bir saldırı durumunda Kurşun Geçirmez Alüminyum ve camın beraber kullanılması oldukça önemlidir.

Alüminyum, işlenmesi kolay ve oldukça bol miktarda elde edilebilen bir bileşen olduğundan dolayı, Kurşun Geçirmez Alüminyum ve Camı beraber kullanmanın maliyeti sandığınız kadar yüksek de değildir.Aşınmalara da fazlasıyla dayanıkla olan alüminyumu kurşun geçirmez camlarınızda kullandığınızda daha uzun ömürlü kullanım fırsatını yakalarsınız.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön