UA-154649969-2

BR6 Kursun Gecirmez Cam - Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

BR6 Kursun Gecirmez Cam

Kursungeçirmez Balistik Cam
BR6 Kurşun Geçirmez Cam, kurşun geliş yönünde bulunacak zor çizilir polikarbonatlı şekilde üretilmektedir.BR6 Kurşun Geçirmez Alüminyum camlarda kullanılacak polikarbonat 3 mm kalınlığında olup oldukça sert kaplamalıdır.
BR6 Kurşun Geçirmez Alüminyum camlar laminasyonla birleştirilmiş ve kullanım amacına göre kalınlıkları değişebilen camlardır.Bu tür camlar talep doğrultusunda ve istenilen ölçülere göre üretimi yapılabilir. BR6 Kurşun Geçirmez Alüminyum camlar; NİJ 01.01.06. LEWEL IV seviyelerinde koruma sağlarlar.Bu camlar genellikle 7 mm ile 75 mm arası bir kalınlığa sahiptirler.

BR6 Kurşun Geçirmez Alüminyum doğrama; oldukça sert alüminyum alaşımından imal edilen zırh profilleri ,tabanca saldırılarından G-3 makinalı tüfek saldırılarına kadar çok geniş bir koruma sağlamaktadır.Bu yüzden kurşun geçirmez cam kullanırken beraberinde BR6 Kurşun Geçirmez Alüminyum doğrama da kullanılması oldukça gereklidir.

BR6 Kurşun Geçirmez Alüminyum doğramanın kullanıldığı camlar kurşuna dayanıklı olup sizin güvenliğinizi sağlamakla beraber, dışarıdan gelecek soğuk ya da sıcak havayı da engelleyerek, içeriye hava sızmamasını sağlamaktadır.

BR6 Kurşun Geçirmez Alüminyum camların en önemli avantajı "no spall" yani sıçrak atmama özelliğidir. BR6 Kurşun Geçirmez Alüminyum cam ve doğramaların kullanıcı zevkine göre birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Tüm çeşitlerinde aynı kalite ve profesyonelliğin eşit miktarlarda ürünlerimize yansıması için gerekli özveriyi göstermekteyiz.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön