UA-154649969-2

HESCO Bariyer Nedir? - Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

HESCO Bariyer Nedir?

HESCO Bariyer Türkiye
Hesco Bastion Concertainer® Akordeon Engel Sistemi Nedir ?

Hesco Bastion Ltd. 1989 Yılında Erozyon ve Aşınmayı Önlemek Amacıyla Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri'ni İmal Etmiş ve Geliştirmiştir. Günümüzde Askeri Personel, Tesis ve Teçhizatları Korumanın En Popüler Yolu Hesco Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri Olmuştur. Iraktan Afganistana Kadar Bir Çok Yerde Sayısız İnsanın Yaşamını ve Maddi Olanaklarının Kurtarılmasını Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri İle Sağlanmıştır.

Tüm Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri Ve Savunma Duvarları Uluslararası Standartlarına Uygun Olarak Üretilmektedir. US Army, USMC, USAF, NATO ve UN Askeri Organizasyonları Tarafından Körfez Savaşı'ndan Bugüne Kadar Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri Kullanılmaktadır.


Neden Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri ?

ZAMAN VE İNSAN GÜCÜ TASARRUFU SAĞLAR
HESCO Concertainer® Akordeon Engel Sistemi ürünlerinin en belirgin avantajları; hafiflik, taşıma kolaylığı, kolay kurulum, özel eğitim gerektirmeyişi, bölgesel malzemenin kullanılabilmesi, çok az insan gücü ve ekonomik oluşudur.
1500 kum torbası ile yapmayı düşündüğünüz bir engel için 77 adamın saatlerce çalışması gerekirken, Patentli Concertainer® Akordeon Engel Sistemi ile çok daha dayanıklı aynı engeli 20 adam dakikalar içinde yapar. Ayrıca  Hesco Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri Kum Torbalarına Göre Çok Daha Dekoratif ve Dayanıklıdır.  
Kurulum Videosunu İzlemek İçin Tıklayınız

ÇOK DAYANIKLIDIR
Çeşitli engel sistemlerine göre Hesco Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri çok daha fazla dayanıklıdır.
Hesco Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri ile kaplanmış bir barınağın üzerinde yapılan deneyde önce 10 kg.'lık C4 bombası patlatılmakta, daha sonrada 30 kg. C4 bomba patlatılmaktadır. Sonuç olarak barınakta hiç bir hasar oluşmadığı görülmektedir.

ONARIMI KOLAYDIR VE TEKRAR KULLANABİLİR
Hesco Concertainer® Akordeon Engel Sistemleri Ve Savunma Duvarlarının onarımı kolaydır ve tekrar kullanılabilir. Hasarlı yapının önce deforme olmuş bölümü çıkartılarak alınıyor.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön