UA-154649969-2

PDNV4Gv1-Gece Goruş Gozlugu - Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

PDNV4Gv1-Gece Goruş Gozlugu

PDNV4Gv1 - Görüş Yetenekleri
PDNV4Gv1 Gece Görüş Gözlüğü İnceleme
Gece görüş teknolojisinin heyecan verici deneyimini yaşatan bir gece görüş gözlüğü arıyorsanız, o zaman PDNV4Gv1 tüm bunları ve daha fazlasını deneyimlemenizi sağlayacak harika sistemdir.
PDNV4Gv1 Hakkında
Tam karanlıkta bile hedefinizi görmenizi sağlar ve gece vakti gözetimi, yaban hayatı gözlemleme, avlanma, karanlık mağaraları keşfetme gibi çeşitli gece aktiviteleri için mükemmel bir göz sistemdir.
Gözlük karanlıkta 100 metreye kadar görmenizi sağlayan gelişmiş IR teknolojisi ile donatılmıştır. Gözlük bütünleşmiş bir LCD ekran, yüksek hassasiyet sensörü ve maksimum gizlilik için ayarlanabilen ve karanlıkta çok kolay görmeye yarayan bir IR aydınlatıcısı ile donatılmıştır.
Gözlük çok düşük enerji tüketimine sahiptir ve şarj başına 6 saate kadar ömrü olan sürekli şarj edilebilir bir bataryaya sahiptir.

PDNV4Gv1 Gece Görüş Gözlüğü Özellikleri:
Ağırlık: 1.54 lbs
Ahizesiz tasarım
Entegre LCD ekran
Kızılötesi LED aydınlatıcı
Yüksek hassasiyet sensörü
100 metreye kadar görüntüleme
Düşük enerji tüketimi
Şarj edilebilir pil
Pil Ömrü: 6 saat, sürekli çalışma: 1.5 saat
Gözlüklerin kurulumu çok kolaydır ve gözlükleri açmak için güç anahtarını kaydırmanız yeterlidir. Gözlüğün ekran görüntüsü sağ göz merceğinin iç kısmına doğru yandığında, gözlüğün üst ve yan taraflarında bulunan yumuşak kauçuk kayışları ayarlayarak gözlüğü başınıza sabitleyebilirsiniz.
Göz merceği etrafında kırmızı bir LED ışığı üreten izleyici gece görüş gözlüğü üzerindeki maksimum gözetleme modunu seçebilirsiniz, ki bu fark edilmez ve bu mod kesinlikle karanlık olduğunda 100 metreye kadar görmenizi sağlar. Ya da etrafınızdaki karanlık ortamı keşfederken tamamen görünmez olmanızı sağlayan gizli modu tercih edebilirsiniz.
Eller serbest Tracker gözlüğü, mükemmel bir ergonomik tasarıma sahiptir ve hafif ve kompakt tasarımı, gece aktiviteleri için mükemmel bir gece görüşü sağlar.

Tipik olarak, gece görüş aygıtının çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa, cihazın sunduğu netlik de o kadar büyük olur. Ayrıca, bazı gece görüş aygıtlarında, özellikle de Gen 1 gibi alt nesillere ait olanlarda, görüntülerin çözünürlüğü aynı olmayabilir ve merkezde ve kenarlarda değişebilir.
Gece Görüş Teknolojisinin Türü
Gece görüş gözlüğü satın alırken, NV'nin ait olduğu nesli belirlemek önemlidir. Cihazın sunduğu netlik ve çözünürlük genellikle cihazın üretimine bağlıdır ve bu da gece görüş cihazının fiyatlandırılmasına karar verir. Satın alma kararınızı vermeden önce cihazın nesline ve sunduğu özelliklere bakın.
Gen 1
Gen 1 cihazları genellikle düşük algılama ve tanıma aralığına sahiptir.
Gen 2
Bu gece görüş cihazları, gece hayvanları, gece avcılığı, vb. Gibi daha ciddi uygulamalara yöneliktir. Gen 2 cihazlarının algılama ve tanıma aralığı genellikle Gen 1 cihazları ile karşılaştırıldığında daha uzundur.
Gen 3
Gen 3 gece görüş cihazları genellikle profesyonel avcıların  ve askeri personelin tercihi ve uzun menzilli görselleme için uygundur. Bunlar gece güvenliği gibi alanlarda çalışan profesyoneller için mükemmel bir seçim. Netlik açısından en iyi görüntüleri sunar.
Menzil ve Görüş Alanı
Gece görüş cihazı seçerken çok önemli bir faktör, yani tanıma aralığıdır. Bugün, Gen 3 gece görüş cihazlarının çoğu 300'den fazla yardaya kadar bir ürün yelpazesi sunuyor. Cihazın menzili ayrıca, mevcut ortam ışığının miktarına da büyük ölçüde bağlıdır.
Konfor
Gece görüş cihazının ergonomisi, cihazın kullanımı kolay ve kullanımı rahat olması açısından önemli bir faktördür.
Gece görüş gözlüğü de uzun süre kullanabilmeniz için rahat olmalıdır, özellikle de çok fazla hareket ediyorsanız, eğer gözlüğünüzü rahat hissetmiyorsanız, o zaman cihazı etkin bir şekilde kullanamayacaksınız.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön