UA-154649969-2

Uzak Mesafe Gorus ve Tespit Sistemi - Prokaps Savunma - Balistik Koruma - Kursungecirmez Cam

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Uzak Mesafe Gorus ve Tespit Sistemi

PDNV4Gv1 - Görüş Yetenekleri
GENEL BAKIŞ
24/7 Gündüz / Gece Gözetimi
Aşırı Uzun Menzil Tespiti , Uzun Dalga Kızılötesi (LWIR) kameradır, yani 3-5UM'de çalışır (3000nm-5000nm) karasal sıcaklığın hedeflediği dalga boyları Kızılötesi enerjilerinin çoğunu yayarlar. Eşsiz 23.5km'de performans ve insanları tespit edebilir, 150 / 750mm lens seçeneği ile 41,5km de araç tespitine olanak sağlar.
Özellikle kritik altyapı ve çevre koruması için Prokaps tarafından tasarlanmıştır. Geleneksel tek kamera sistemine bir alternatif sunar. Çift sensörlü bir sistem sağlar Prokaps Serisi, yoğun sisten tamamen karanlığa kadar hemen hemen her ortamda görüntü sağlamak için, Soğutmalı Termal görüntüleme cihazı, potansiyel tehlikelerin doğru bir şekilde değerlendirilmesine izin veren uzun menzilli, geniş açılı algılama sağlar ve Yüksek hassasiyet seviyesinde uzak mesafelerdeki tehditler. Yüksek çözünürlüklü görünür kamera, üstün netlik sağlar termal görüntüleme ve aşırı karanlıkta bile tehditleri ve izinsiz girişleri tanımlamak için yüksek detay verir.
Aktif IR ZLID Lazer Aydınlatması
Birçok lazer aydınlatıcı yalnızca ekranın merkezini aydınlatır ve ekranın ortasını aşırı pozlayan spot ışın gibi hareket eder. Görüntü ve kenarları karanlık bırakır. Prokaps’in lazeri 0.35 ° - 19 ° (43X) Kameranın FOV ile eşleşir. Prokaps’in ZLID (Zoom Lazer IR Diyotları) teknolojisi IR'yi senkronize eder.
Görünür Optik Zum Kamerası Prokaps Serisi PTZ, her gün mükemmel renkli görüntüler sağlayan 1/2 ”yüksek çözünürlüklü, görülebilir bir kameraya sahiptir ve geceleri temiz, net, tek renkli görüntüler. Bu kamera için güçlü bir 33-2000mm motorlu zoom lens FOV’lar 22 ° ile 0,18 ° arasında değişir ve 60X zoom oranı vardır. Pencere 5mm optik olarak saf düz Bozulmayı ve normalde meydana gelen bulanıklığı önlemek için AR kaplamalı temperli cam, yakınlaştırıldığında bile görüntü netliği. OSD ve koaksiyel kontroller, BLC, HLC, DIS, 3DNR, DIS gizlilik bölgeleri ve kameranın neredeyse her yönü, benzersiz performans için sahada optimize edilmiştir.
• Anahtar teslim aşırı uzun menzilli elektro-optik gözetleme sistemi
• Çoklu sensör, görülebilir, soğutulmuş termal ve IR aydınlatma
• Soğutmalı termal: 23 km'ye kadar insan algılama (40 km araç)
• Termal 50 / 250mm, 100 / 500mm, 150 / 750mm için sardunya lensi
• Yüksek çözünürlüklü 1/2 ”veya 1/3” gerçek gündüz / gece kamerası
• Sis filtreli 16-2000mm IR düzeltmeli motorlu zoom lens
• Gündüz renk, gece monokrom ve 24/77 termal
• 5 km'ye kadar ZLID IR aydınlatması (zoom lensiyle senkronize edilir)
• 0.01 ° 'den daha iyi hassas pan / tilt için Micro-Step teknolojisi
• Eğme fonksiyonları ve ön ayarlarla 360 ° sürekli dönüş
• Sağlam askeri sınıf IP 66 korozyon önleyici işlem görmüş muhafaza
• Aşırı hava - buz çözücü ile -35 ° C ila +60 ° C
• Seçenekler: Telemetre, GPS, Çevirmeli ve otomatik izleme
Pan-Tilt Çözücü
Ağır hizmet tipi PTZ sürücüsü tasarlanmıştır. Olağanüstü performans için En zorlu uygulamalar.
Fırçasız motor teknolojisi uygular sonsuz 360 ° kaydırma ve Hassas için Micro-Step teknolojisi
(0.01 °) pan ve tilt konumlandırma. İleri önceden belirlenmiş ve otomatik seyir, neredeyse tamamlayacak mevcut herhangi bir teçhizat ile Pelco-D ve Pelco-P protokolleri.
Sezgisel ve Kullanıcı Dostu
Her ne kadar son derece sofistike bir parça ekipman, sezgisel tarafından işletilmektedir, kullanıcı dostu arayüzü ile Uzaktan Bağlantı (isteğe bağlı) Tüm kameralarınızı görüntülerini dünyanın her yerinden gerçek zamanlı olarak internet Prokaps Remote Management Software kullanarak (ARMS) dizüstü bilgisayarınızda, iPhone'unuzda veya Android cihazınızda.
Sağlam ve Sağlam
Askeri kuvvetlerde benzersiz süreçlerde kullanmak için performansla bütünleşir bu cihaz ayrıca bir bağlantı kutusu veya herhangi bir türden harici elektronik donanım gerektirmez. Çoklu dokunmatik ekranda 3 eksenli bir joystick ile de kontrol edilebilir ve önceden eğitim almadan herhangi bir kişi tarafından işletilebilir.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön